Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 1, 57 – 66.80

 

   Elzbietai atėjo metas gimdyti, ir ji susilaukė sūnaus.  Jos kaimynai ir giminės, išgirdę, kokią didžią malonę suteikė jai Viešpats, džiaugėsi kartu su ja. Aštuntą dieną jie] susirinko berniuko apipjaustyti ir norėjo jį pavadinti tėvo vardu – Zachariju. Motina pasipriešino: „O, ne! Jis vadinsis Jonas“.  Kiti jai sakė: „Bet niekas tavo giminėje neturi šito vardo“.  Jie ženklais paklausė tėvą, kaip jis norėtų pavadinti kūdikį.  Šis, pareikalavęs rašomosios lentelės, užrašė: „Jo vardas – Jonas“. Visi stebėjosi. Tuoj pat atsivėrė jo lūpos, atsirišo liežuvis, ir jis ėmė kalbėti šlovindamas Dievą.  Visus kaimynus apėmė baimė, ir po visą Judėjos kalnyną sklido kalbos apie šiuos įvykius.  Visi girdėjusieji dėjosi tai į širdį ir klausinėjo: „Kaip manai, kas bus iš to vaiko?“ Jį tikrai globojo Viešpaties ranka. O kūdikis augo ir jo dvasia tvirtėjo. Jis gyveno dykumoje iki pat savo viešo pasirodymo Izraeliui dienos.

 

 

MINTYS PAMĄSTYMUI

 

Tik keletą kartų per metus minima kurios nors asmenybės gimimo žemei diena. Tai simbolizuoja didį šio žmogaus išdkirtinumą. Šiandien ir mes turėtume klausti: Jonas Krikštytojas, kuo jis yra išskirtinis ir ką jo gimimo žemei dieną švęsdama, Bažnyčia nori pasakyti man? Be abejo, Joną mes įsivaizduojame daugiau kaip Advento žmogų, vilkėjusį kupranugario vilnų apdaru. Tačiau dykumos jam reikėjo, kad nutiestų Viešpačiui kelią, kad savo tautą išvestų į dykumą atgailai ir širdžių perkeitimui. Šioje vietoje reiktų pasakyti, kad ir šiandien Jonas Krikštytojas turi ką veikti. Juk ir Tau, ir man reikia dykumos, kad mumyse augtų Dievas. Taigi, šiandieną būkime prie Elzbietos namų durų ne vien tik žvalgydamiesi ir norėdami kažkaip įsiteikti  tradicijoms, bet tiesiog visus įvykius dėdamiesi į savo širdis, klausdami, kaip ta minia: „Kas bus iš to vaiko?“, jau šiandien jo klausydami ir ryždamiesi atverti širdis didingiems Dievo darbams.

 

 

 

SKELBIMAI

 

  • Šiandien mūsų bažnyčioje Šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Dalyvaus svečias kunigas ir „Marijos radijo“ savanoriai, kurie rinks aukas naujo studijos pastato statybai. Po Sumos vyks eucharistinė procesija.
  • Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  • Primename, kad velykinės išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
  • Bažnyčios patalpose vyksta Vilniaus Dailės akademijos mokinių darbų paroda.
  • Šiandien Kauno arkikatedroje 15  val. bus švenčiama Kauno arkivyskupijos diena ir teikiami diakono šventimai.
  • Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“,

 

Bažnyčia mini šventuosius:

 

06.27 (m) šv. Kirilas Aleksandrietis, vyskupas, Bsžnyčios mokytojas

06.28 (M) šv. Ireniejus, vyskupas, kankinys.

06.29 (S) ŠV. PETRAS IR PAULIUS, APAŠTALAI.

06.30 (m) Pirmieji šventieji Romos Bažnyčios kankiniai.

 

Minint Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo 300  metų ir Lietuvos Nepriklausomybės 100  metų jubiliejus,  esame kviečiami melstis už vaikus ir jaunimą, kad gyventų kilniais džiaugsmais, šviesiais troškimais, drąsiu pasiaukojimu

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas