EVANGELIJA PAGAL JONĄ 6, 51 - 58

Aš esu gyvoji duona, nužengusi iš dangaus. Kas valgys šią duoną – gyvens per amžius. Duona, kurią aš duosiu, yra mano kūnas už pasaulio gyvybę“. Tuomet žydai ėmė tarp savęs ginčytis ir klausinėti: „Kaip jis gali mums duoti valgyti savo kūną?!“  O Jėzus jiems kalbėjo: „Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: jei nevalgysite Žmogaus Sūnaus kūno ir negersite jo kraujo,neturėsite savyje gyvybės!  Kas valgo mano kūną ir geria mano kraują, tas turi amžinąjį gyvenimą, ir aš jį prikelsiu paskutiniąją dieną.  Mano kūnas tikrai yra valgis, ir mano kraujas tikrai yra gėrimas.  Kas valgo mano kūną ir geria mano kraują, tas pasilieka manyje, ir aš jame.  Kaip mane yra siuntęs gyvasis Tėvas ir aš gyvenu per Tėvą, taip ir tas, kuris mane valgo, gyvens per mane.  Štai duona, nužengusi iš dangaus! Ji ne tokia, kokią protėviai valgė ir mirė. Kas valgo šią duoną – gyvens per amžius“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Jėzus mums dosniai atirkia paties Dievo gyvenimo. Dovanoja  mums. Su kokiomis nuostatomis ir miintimis mes priimame šią dovaną? Gal ji tampa mums tik kasdiene rutina, prie kurios pripratome ir su kuria apsipratome? Kieivienam Komunijos priėmimui mes turime deramai pasirengti, nes juk tuomet vyksta tokie dideli dalykai, kokių net negalime įsivaizduoti: Dievas,  amžinybė, pranokstantis mūsų laiką ir suvokimą, ateina pas mus, dovanodamas savo bendrystę. Todėl labai svarbu, kad Komuniją priimtume tyromis širdimis, be jokių išskaičiavimų ar abejonių. Tai yra nesuvokmiama dovana. Ir ji skirta būtent mums. Tik mums...

• Velykinės Išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
  • Birželio mėnuo skirtas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyksta po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  • Šiandien -  Kristaus kūno ir Kraujo (Devintinių) iškilmė. Po 10.30 Šv. Mišių vyks tradicinė Devintinių procesija, o po 12 val Šv. Mišių pagal seną tradiciją laiminsime šeimas ir vaikus.
  • Birželio 22 d. melsimės, prašydami šv. Jono Pauliaus II užtarimo. 11.30 visi kartu kalobėsime Rožinį, o 12 val bus aukojamos Šv. Mišios. Rožinį ir Šv. Mišias tiesiogiai transliuos Marijos radijas.
  • Birželio 23d. – Švč. Jėišių Jėzaus Širdies iškilmė. Po vakarinių Šv. Mišių vyks Švč. Sakramento adoracija, melsimės į Švč. Jėzaus Širdį. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, viešai kalbančiam maldą „Gerasis Jėzau“.
  • Birželio 24d. – Šv. Jono Krikštytojo gimimas. Mūsų bažnyčioje Šv. Mišios šeštadienio tvarka. 11 val. Kauno arkikatedroje bus aukojamos iškilmingos Šv. Mišios minint Šv. Joną Krikštytoją – arkivyskupijos globėją.
  • Šventojo Jono Krikštytojo atlaidai mūsų parapijoje vyks liepos 2 dieną.
  • Iki birželio 19 dienos mūsų bažnyčios vestibiulyje vyks paroda, skirta susipažinimui su Garbingojo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio gyvenimu. Ši paroda keliauja per visas Kauno parapijas.
  • Birželio 25 d. 14 val Vilniaus katedros aikštėje Garbingasis arkivyskupas Teofilius Matulionis bus iškilmingai skelbiamas Palaimintuoju. Užsiregistrasvusių  į iškilmes vykti su parapija dėmesiui: išvykstame 8 val ryto  nuo bažnyčios. Kviečiame persiskaityti piligrimo atmintinę (iškabinta parapijos skelbimų lentoje), kurioje yra detali informacija apie iškilmių tvarką. Kviečiame gausiai dalyvauti pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamose iškilmėse. Birželio 25d. mūsų bažnyčioje Šv. Mišios vyks 8, 9 ir 10.30 valandomis.
  • Birželio 23 – 24 dienomis Vilniuje vyksta ir Lietuvos jaunimo dienos. Kviečiame melstis už gausų būrį parapijos jaunimo, kuris taip pat dalyvauja šiame renginyje.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti   naują žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“, knygą „Don Kamilis“

Bažnyčia mini šventuosius:

06.19 (m) šv. Romualdas, abatas.

06.21 (M) šv. Aloyzas Gonzaga, vienuolis.

06.22 (m) šv. Paulinas Nolietis, vyskupas.

06.22 (m) šv. Jonas Fišeris, vyskupas, ir šv. Tomas Moras, kankiniai.

06.23 (S) ŠVČ. JĖZAUS ŠIRDIS.

06.24 (S) ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO GIMIMAS (Kauno arkivyskupijos globėjas)