·        Kovo 22d. melsimės prašydami šv. Jono Pauliaus II užtarimo.11.30 kalbėsime Rožinį, 12 val. bus aukojamos Šv. Mišios. Vyks Marijos radijo transliacija.

·        Prasidėjo Didžioji savaitė. Didįjį Ketvirtadienį ir Penktadienį pamaldos bažnyčioje 18 val., Didįjį Šeštadienį Velyknakčio liturgija – 20 val. Tomis dienomis ryte jokių pamaldų nebus. Didįjį Penktadienį privalomas pasninkas. Tą dieną Kristaus Kančios pamaldų metu daroma rinkliava bus skiriama Šventajai Žemei.

·        Didįjį Tridienį išpažinčių bus klausoma nuo 17 val.

·        Didįjį Penktadienį 20 val. nuo Kristaus Prisikėlimo bazilikos į arkikatedrą  bus einamas Kryžiaus Kelias.

·        Velykų I dieną Šv. Mišios bus aukojamos 8; 10.30 ir 12 valandomis, o Velykų II dieną – 8; 9; 10.30 ir 12 valandomis.

·        Bažnyčios vestibiulyje Caritas savanorės platina žvakutes. Aukos už šias žvakutes bus skiriamos parapijos vargstančioms šeimoms paremti.

·        Iki gegužės mėnesio dirbantieji 2 procentus Gyventojų pajamų mokesčio gali pervesti parapijai.

·        Bažnyčios vestibiulyje galima įsigyti krikščioniškos literatūros.