EVANGELIJA PAGAL MATĄ  13, 24-31.

Jis pateikė jiems kitą palyginimą: „Su dangaus karalyste yra kaip su žmogumi, kuris pasėjo savo dirvoje gerą sėklą. 25 Žmonėms bemiegant, atėjo jo priešas, pasėjo kviečiuose raugių ir nuėjo sau. 26 Kai želmuo paūgėjo ir išplaukėjo, pasirodė ir raugės. 27 Šeimininko tarnai atėjo ir klausė: 'Šeimininke, argi ne gerą sėklą pasėjai savo lauke? Iš kurgi atsirado raugių?' 28 Jis atsakė: 'Tai padarė mano priešas'. Tarnai pasisiūlė: 'Jei nori, mes eisime ir jas išravėsime'. 29 Jis atsakė: 'Ne, kad kartais, ravėdami rauges, neišrautumėte su jomis ir kviečių. 30 Palikite abejus augti iki pjūties. Pjūties metu aš pasakysiu pjovėjams: 'Pirmiau išrinkite rauges ir suriškite į pėdelius sudeginti, o kviečius sukraukite į mano kluoną'“.

31 Jėzus pateikė jiems dar vieną palyginimą: „Su dangaus karalyste yra kaip su garstyčios  grūdeliu, kurį žmogus ėmė ir pasėjo savo dirvoje.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Tikinčiam žmogui jokia paslaptis, jog mes šiame pasaulyje gyvename dėl to, kad bręstume link amžinojo gyvenimo, kuris yra vienas iš didžiųjų mūsų tikslų. Juk iš prigimties, kiekvienas iš mūsų esame „gera sėkla“, iš kurios turėtų užaugti kažkas itin gero ir naudingo. Deja, bet kartais dėl savųjų pasirinkimų, mes tarsi mutuojame į rauges. Taip, mes turime laisvą valią, o piktojo tikslai niekada nesikeičia, dėl to kartais imame save investuoti ne į gėrį, bet į blogį. Tačiau Danguje blogio apskritai nėra. Dangaus Karalystė, tai būsena, kurioje žmogus visam laikui yra atskirtas nuo blogio. Tai yra būsena žmonių, kurie dvasiškai yra pilnai subrendę. Žmonių, kurie iš savojo gyvenimo norėjo ir gebėjo rauti troškimą domėtis ar žavėtis blogiu, suvokdami, kad gėrio praktikavimas yra būdas keliauti link tobulo džiaugsmo ir „spindėti kaip saulei savo Tėvo Karalystėje“.        Bernardinai.lt

SKELBIMAI.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

·       Šio mėnesio Šv. Tėvo intencija melstis, kad šių laikų šeimas lydėtų meilė, pagarba ir patarimas.

·       Prašome, kas galite, skirti Bažnyčiai 1,2 procento savo pajamų mokesčio (pratęsta iki rugpjūčio mėnesio 20 dienos).

·       Ateinanti sekmadienį Kryžių kalne atlaidai.

Bažnyčia mini:

07.22  (M) – Šv. Marija Magdalietė.

07.16 (F) –Šv. Brigita, Vienuolė, Europos Globėja.

07.25 (F) – Šv. Jokūbas, Apaštalas.