EVANGELIJA PAGAL JONĄ  14, 15-21.

Jei mane mylite, – jūs laikysitės mano įsakymų;  aš paprašysiu Tėvą,

ir jis duos jums kitą Globėją, kuris liktų su jumis per amžius,  Tiesos Dvasią, kurios pasaulis neįstengia priimti, nes jos nemato ir nepažįsta.

O jūs ją pažįstate, nes ji yra pas jus ir bus jumyse. Nepaliksiu jūsų našlaičiais – ateisiu pas jus.

Dar valandėlė, ir pasaulis manęs nebematys. O jūs mane matysite, nes aš gyvenu ir jūs gyvensite. Tai dienai atėjus,  jūs suprasite, kad aš esu savo Tėve, ir jūs manyje, ir aš jumyse.

Kas pripažįsta mano įsakymus ir jų laikosi, tas tikrai mane myli.

O kas mane myli, tą mylės mano Tėvas, ir aš jį mylėsiu ir jam apsireikšiu“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

....Šiai ypatingai Gyvybės dienai atėjus, mes suprantame Visa pranokstančios Meilės slėpinį, kur mylėti - tai abipusiškai pasilikti didžiausioje vienas kito gelmėje. Tokiu būdu Sūnus yra savo Tėve, mes Sūnuje ir jis mumyse. Taigi mes nešiojame vienas kitą kaip meilės antspaudą, mes esame apsunkę nuo vienas kito paslapties.

21- je eilutėje Jėzus vėl sugrąžina mus prie įsakymų pripažinimo bei laikymosi, kaip autentiško būdo Jį mylėti. Na, o Dievo meilės atsakas už mūsų meilę Jam pranoksta visokį žinojimą. Jis pažadėjo: “…kas mane myli, tą mylės mano Tėvas, ir aš jį mylėsiu ir jam apsireikšiu”. Ko akis neregėjo, ko ausis negirdėjo, kas žmogui į galvą neatėjo, tai paruošė Dievas tiems, kurie Jį myli.

Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje  šiokiadieniais 17.30 val.

·       Gegužės 22 dieną, penktadienį  12.00 val. Šv. Mišios prašant Šv. Jono Pauliaus II  užtarimo .

·       Gegužės 24 dieną, sekmadienį Viešpaties Žengimas į Dangų (Šeštinės).

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini:

05.18  (M) – Šv. Jonas I, popiežius, kankinys.

05.20  (M) -  Šv. Bernardinas Sienietis , kunigas.

05.21   (M) – Šv. Kristoforas Magaljanesas ir jo draugai, kankiniai.

05.22  (M) – Šv. Ritas Kašietė, vienuolė.