EVANGELIJA PAGAL JONO 1, 1-5. 9-14.

Pradžioje buvo Žodis. Tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas.

Jis pradžioje buvo pas Dievą. Visa per jį atsirado, ir be jo neatsirado nieko, kas tik yra atsiradę.

Jame buvo gyvybė, ir ta gyvybė buvo žmonių šviesa.

Šviesa spindi tamsoje, ir tamsa jos neužgožė.

Buvo tikroji šviesa, kuri apšviečia kiekvieną žmogų, ir ji atėjo į šį pasaulį.

Jis buvo pasaulyje, ir pasaulis per jį atsiradęs, bet pasaulis jo nepažino.

Pas savuosius atėjo, o savieji jo nepriėmė.

Visiems, kurie jį priėmė, jis davė galią tapti Dievo vaikais ­tiems, kurie tiki jo vardą, kurie ne iš kraujo ir ne iš kūno norų, ir ne iš vyro norų, bet iš Dievo užgimę.

Tas Žodis tapo kūnu ir gyveno tarp mūsų; mes regėjome jo šlovę ­šlovę Tėvo viengimio Sūnaus, pilno malonės ir tiesos.

MINTYS PAMĄSTYMUI

.... Jonas liudija, kad tas Žodis daugelio buvo neišgirstas ir neatpažintas. Pasaulio sužeistumas ir nuodėmių tamsa neišgąsdina Žodžio, Jis žengia tiesiai į mūsų būties centrą, prabildamas į kiekvieną ir kviesdamas atsigrežti į Tėvą. Kai kuriuos šis kvietimas išgąsdino, kai kas pasipiktino, kad kviečiami visi, kai kas buvo per didelis, kad patikėtų Dievo mažumu, o mažutėliai buvo išgelbėti Viešpaties Žodžiu.

Jonas kviečia ne tik suvokti malonės dovaną, išlietą žmonijai, ne tik atpažinti Jėzuje savo brolį, jis kviečia tapti Dievo bendradarbiu. Dievo Žodis nužengė į šį pasaulį tam, kad imtų veikti ir Jis tebesidarbuoja iki šiolei. Tu esi kviečiamas į Viešpaties pjūtį, nes ši yra didžiulė, o darbininkų maža.

Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Sausio 6 dieną, pirmadienį, KRISTAUS APSIREIŠKIMAS (TRYS KARALIAI). Šv. Mišios aukojamos 8.00; 10.00; 18.00 val.

·       Sausio 9 dieną, ketvirtadienį 15.00 val. renkasi senjorai.

·       Ateinantį sekmadienį, sausio 12 dieną, KRISTAUS KRIKŠTAS.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini šventuosius:

01.07(M) Šv. Raimundas Penjafortietis, kunigas