SKELBIMAI.

·       Primename, kad Vėlinių aštuondienio metu galime laimėti visuotinius atlaidus mirusiems maldingai aplankant kapus. Sąlygos gauti atlaidus: nebūti prisirišusiam prie nuodėmės arba atlikti išpažintį, priimti Šv. Komuniją ir pasimelsti popiežiaus intencija.

·       Lapkričio 5 dieną, antradienį, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės prašydami Šv. Antano užtarimo.

·       Lapkričio 6 dieną, trečiadienį, vakarinių Šv. Mišių metu, sergantiems teiksime Ligonių sakramentą.

·       Lapkričio 10-17 dienomis Vilniaus Aušros Vartų  Šventovėje  Švč.  Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos  atlaidai.

·       Lapkričio 13 dieną, trečiadienį 19.00 val. renkasi suaugusiųjų sielovados grupė „Alfa“ (tema „Kaip įmanoma tikėti?“ ).

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.