SKELBIMAI

·       Spalio mėnuo Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo. Taip pat ir Misijų mėnuo.

·        Spalio mėnesį, visus penktadienius mūsų bažnyčioje vyks visos dienos Švč. Sakramento adoracija.

·       Spalio 10 dieną 15.00 val., ketvirtadienį mūsų bažnyčioje senjorų susitikimas.

·        Spalio 11 dieną 18.30 val., penktadienį, Rožinio piligrimystė už parapiją.  Melsdamiesi eisime aplink parapiją 4 km., turėti rožančius ir skėtį (pagal orą).

·       Spalio 13 dieną, sekmadienį 14.00 val. kviečiame jaunimą į susitikimą su Dieviškosios Jėzaus Širdies vienuole Donata Tėvelyte.

·       Kiekvieną antradienį 19.00 val.  vyksta Sutvirtinimo užsiėmimai (jaunimas nuo 16 metų iki 18 metų) Katecheto Mato tel. nr. pasiteiravimui 864126627.

·       Spalio 16 dieną, trečiadienį 19.00 val. renkasi suaugusiųjų sielovados grupė „Alfa“  Tel. nr. 837311517.