EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 17, 5-10.

Apaštalai prašė: „Sustiprink mūsų tikėjimą“. 6 O Viešpats atsakė: „Jei turėtumėte tikėjimą kaip garstyčios grūdelį ir įsakytumėte šitam šilkmedžiui: 'Išsirauk ir pasisodink jūroje', – tai jis paklausytų jūsų“.

7 „Kas iš jūsų, turėdamas samdinį artoją ar piemenį, jam grįžus iš lauko sako: 'Tuojau sėsk prie stalo'? 8 Argi nesako: 'Prirenk man vakarienę. Susijuosk[i2] ir patarnauk, kolei aš valgysiu ir gersiu, o paskui tu pavalgysi ir atsigersi...'? 9 Argi samdiniui dėkojama, kad jis atliko, kas jam liepta? 10 Taip ir jūs, atlikę visa, kas buvo pavesta, sakykite: 'Esame nenaudingi tarnai. Padarėme, ką turėjome padaryti'“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Evangelijos skaitinyje pateiktas pavyzdys: medžiui įsakoma išsirauti ir pasisodinti jūroje, ir jis paklūsta. Nejaugi Jėzus nori, kad mes įsakinėtume medžiams, liepdami jiems pasisodinti jūroje? Ką jis nori pasakyti šiuo keistokai skambančiu palyginimu? Atsakymą į šiuos klausimus duoda tikėjimas. Jei tikėjimu visiškai atsiduodama Viešpačiui, visa kita eina tarsi ”natūraliai”. Tikėjimas nematuojamas kiekiu. Mažiausias jo grūdelis leidžia dalyvauti Dievo kūrybos galybėje. Su mažu tikėjimo grūdeliu Dievas gali pertvarkyti pasaulį.

·       Spalio mėnuo Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo. Taip pat ir Misijų mėnuo.

·        Spalio mėnesį, visus penktadienius mūsų bažnyčioje vyks visos dienos Švč. Sakramento adoracija.

·       Spalio 10 dieną 15.00 val., ketvirtadienį mūsų bažnyčioje senjorų susitikimas.

·        Spalio 11 dieną 18.30 val., penktadienį, Rožinio piligrimystė už parapiją.  Melsdamiesi eisime aplink parapiją 4 km., turėti rožančius ir skėtį (pagal orą).

·       Spalio 13 dieną, sekmadienį 14.00 val. kviečiame jaunimą į susitikimą su Dieviškosios Jėzaus Širdies vienuole Donata Tėvelyte.

·       Kiekvieną antradienį 19.00 val.  vyksta Sutvirtinimo užsiėmimai (jaunimas nuo 16 metų iki 18 metų) Katecheto Mato tel. nr. pasiteiravimui 864126627.

·       Spalio 16 dieną, trečiadienį 19.00 val. renkasi suaugusiųjų sielovados grupė „Alfa“  Tel. nr. 837311517.

.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

10.07 (M) Rožinio Švč. Mergelė Marija .

10.09 (m) Šv. Dionyzas, vyskupas ir jo draugai kankiniai.

10.11 (m) Šv. Jonas XXII, popiežius.