SKELBIMAI

·       Šiandien Keliaujančiųjų ir Vairuojančiųjų diena.

·       Spalio mėnuo Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo. Taip pat ir Misijų mėnuo.

·        Misijų mėnuo pradedamas spalio 1 dieną 12 val. Šv. Mišiomis Kaišiadorių katedroje.

·       Spalio 1 dieną, antradienį 18.00 val. šv. Mišių metu melsimės prašydami Šv. Antano užtarimo.

·       Spalio 2 dieną, trečiadienį 18.00 val. Šv. Mišiose melsimės už ligonius.

·       Spalio 4 dieną, penktadienį mūsų bažnyčioje visos dienos Švč. Sakramento adoracija. Vakaro Šv. Mišiose melsimės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Spalio 5 dieną, šeštadienį vakaro šv. Mišiose meldžiame  Švč. Mergelės Marijos užtarimo.

·       Spalio 6 dieną, sekmadienį po Sumos Šv. Mišių Eucharistinė procesija.

·       Nuo spalio 1 dienos, 19.00 val. kiekvieną antradienį vyks Sutvirtinimo sakramentui rengimo užsiėmimai (jaunimas nuo 16 metų iki 18 metų) Katecheto Mato tel. nr. pasiteiravimui 864126627.

·       Nuo spalio 2 dienos, kas antrą trečiadienį 19.00 val. renkasi suaugusiųjų sielovados grupė „Alfa“  Tel. nr. 837311517.

·       Pirmosios Komunijos pamokėlės prasideda nuo rugsėjo 30 dienos. Tel nr. pasiteiravimui 860958980 ir 867469399.

·       Tęsiama rinkliava Kunigų seminarijai.

·        Dėkojame už jūsų aukas.