EVANGELIJA PAGAL JONĄ 14, 23-29.

Jėzus jam atsakė:

„Jei kas mane myli, laikysis mano žodžio, ir mano Tėvas jį mylės; mes pas jį ateisime ir apsigyvensime. Kas manęs nemyli, mano žodžių nelaiko.

O žodis, kurį girdite, ne mano, bet Tėvo, kuris yra mane siuntęs.  Aš jums tai pasakiau, būdamas pas jus, o Globėjas – Šventoji Dvasia, kurį mano vardu Tėvas atsiųs, – jis išmokys jus visko ir viską primins, ką esu jums pasakęs.  Aš jums palieku ramybę, duodu jums savo ramybę. Ne taip aš ją duodu, kaip duoda pasaulis. Te nebūgštauja jūsų širdys ir te neliūdi!

Jūs girdėjote, kaip aš pasakiau:

aš iškeliauju ir vėl grįšiu pas jus! Jei mylėtumėte mane, džiaugtumėtės,

kad aš keliauju pas Tėvą, nes Tėvas už mane aukštesnis.

Ir dabar, prieš įvykstant, jums pasakiau, kad tikėtumėte, kada tai bus įvykę.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Šiandien mylėti neapsimoka, nes iš to, kaip liaudis sako, sotus nebūsi. Daug lengviau pasodinti medį, pastatyti namą (ar bažnyčią) negu mylėti šalia esantį žmogų. Ir kunigystėje yra didelė pagunda eiti begalinių bažnyčių remontų keliu, nes tokiu atveju matosi tavo darbai visiems žmonėms, o jei tu eini meilės keliu ir bandai keisti žmonių širdis ir jas traukti Dievop, tai šitas dalykas bus neregimas ir rezultatų ne visad greitai sulauksi.

Mylėti yra sunku, kada esi vienišas. Todėl yra beprotiškai reikalingas Dievas, bendrystė su juo. O jei darysime mažus darbus ir įdėsime visą meilę tiek, kiek jos turime, tai būkime tikrai tikri, kad ateis Dievas ir apsigyvens mumyse, gausindamas mūsų meilę ir laimindamas bei palaikydamas darbus, kuriuos mes darome.        Bernardinai.lt archyvas

·       Šį sekmadienį mūsų bažnyčioje Marijos Radijo savanoriai renka aukas naujo pastato statybai.

·       Birželio mėnesį prasideda pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei (šiokiadieniais Švč. Jėzaus Širdies litaniją skaitysime 17.30 val.).

·       Birželio 2 dieną, sekmadienį Tėvo diena. kviečiame pasimelsti už gyvus ir mirusius  tėvus.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

05.27 (M) Šv. Augustinas Kenterberietis , vyskupas.

05.31 (F) Švč. Mergelės Marijos Apsilankymas.

06.01 (F) Šv. Justinas, kankinys.

06.02 (S) VIEŠPATIES ŽENGIMAS Į DANGŲ (Šeštinės).