EVANGELIJA PAGAL MATO  6, 30-34.

Po šešių dienų Jėzus pasiėmė su savimi Petrą, Jokūbą ir jo brolį Joną ir užsivedė juos nuošaliai ant aukšto kalno. 2 Ten jis atsimainė jų akivaizdoje. Jo veidas sužibo kaip saulė, o drabužiai tapo balti kaip šviesa. 3 Ir štai jiems pasirodė Mozė ir Elijas, kurie kalbėjosi su juo.[i1] 4 Tuomet Petras ir sako Jėzui: „Viešpatie, gera mums čia būti! Jei nori, aš padarysiu čia tris palapines: vieną tau, kitą Mozei, trečią Elijui“. 5 Dar jam tebekalbant, štai skaistus debesis apsiautė juos, ir štai balsas iš debesies prabilo: „Šitas yra mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi. Klausykite jo!“ 6 Tai išgirdę, mokiniai parpuolė kniūbsti, labai išsigandę. 7 Bet Jėzus priėjo, palietė juos ir tarė: „Kelkitės, nebijokite!“ 8 Pakėlę akis, jie nieko daugiau nebematė, tik vieną Jėzų.

9 Besileidžiant nuo kalno, Jėzus jiems įsakė: „Niekam nepasakokite apie regėjimą, kol Žmogaus Sūnus prisikels iš numirusių.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Belieka tikėti, kad vis dėlto Dievas atveda mus į tą dykumą ir turi savų tikslų. Belieka pasitikėti, kad nesvarbu, kad mus ten gundys ir kalbins, Jis bus šalia ir padės pasirinkti teisingą sprendimą.

Ir norisi padėkoti Kūrėjui, kad davė mums teisę patiems kapstytis tuštumoje ir atrasti kelius, o teisingai pasirinkus, pajusti tą didelę Meilės jėgą, su kuria Jis grąžina mus į gyvenimą jau visai kitokius, daug turtingesnius...

Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Kovo 11 dieną   trečiadienį, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės už Tėvynę Lietuvą.  Po Šv. Mišių giedosime Lietuvos himną.

·       Taip pat kovo 11 dieną 10.00 val. Kauno arkikatedroje bus aukojamos iškilmingos Šv. Mišios už Lietuvą. Vyskupai kviečia tikinčiuosius dalyvauti šiose Šv. Mišiose.

·       Kovo 15 dieną sekmadienį, po sumos Šv. Mišių mūsų bažnyčioje, konferencijų salėje susitikimas prie kavos puodelio su Arkivyskupijos Šeimos centro atstovėmis.

·       Kryžiaus kelias einamas penktadieniais 17.00 val., Graudūs verksmai giedami sekmadieniais 7.30 val.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini:

03.09 (S) – Šv. Bonifacas Kverfurtietį, vyskupas, kankinys.

03.10 (M) -  Šv. Prancuška Romietė, vienuolė.