EVANGELIJA PAGAL MATĄ  20, 1-16.

28 „Kaip jūs manote? Vienas žmogus turėjo du sūnus. Kartą jis kreipėsi į pirmąjį, sakydamas: 'Vaike, eik ir padirbėk šiandien vynuogyne'. 29 Šis atsakė: 'Nenoriu', bet vėliau apsigalvojo ir nuėjo dirbti. 30 Paskui tėvas kreipėsi į antrąjį sūnų tais pačiais žodžiais. Šis jam atsakė: 'Einu, viešpatie', bet nenuėjo. 31 Katras iš jų įvykdė tėvo valią?“ Jie atsakė: „Pirmasis“. Tuomet Jėzus tarė jiems: „Iš tiesų sakau jums: muitininkai ir ištvirkėlės greičiau už jus pateks į Dievo karalystę. 32 Nes Jonas atėjo pas jus teisybės keliu, bet jūs netikėjote juo. O muitininkai ir ištvirkėlės tikėjo. Bet jūs, nors tai matėte, nė vėliau neapsigalvojote ir netikėjote juo“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Tačiau tarp šių dviejų sūnų galime įžvelgti ir trečią sūnų. Tai – viengimis Dievo Sūnus, Jėzus Kristus, kuris įžengdamas į pasaulį tarė: „Štai ateinu, kaip knygos rietime apie mane parašyta, vykdyti tavo, o Dieve valios!“ (Žyd 10, 7).

Šį „taip“ (hebr. amen), jis ne tik ištarė, bet išpildė įsikūnijimu ir kentėjimu mirtyje. Kristologiniame apaštalo Pauliaus himne skaitome: „Jis turėdamas Dievo prigimtį, godžiai nesilaikė savo lygybės su Dievu, bet apiplėšė pats save, priimdamas tarno išvaizdą ir tapdamas panašus į žmones. Jis ir išore tapo kaip visi žmonės; jis nusižemino, tapdamas klusnus iki mirties, iki kryžiaus mirties“ (Fil 2, 6–8)...                       Bernardinai.lt

·       Spalis Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo.

·       Spalio 2 dieną, pirmą mėnesio penktadienį, visos dienos Švč. Sakramento adoracija.

·       Spalio 3 dieną, pirmą mėnesio šeštadienį 18 val. Šv. Mišiose melsime Švč. Mergelės Marijos globos.

·       Ateinantį sekmadienį - parapijos Šeimų šventė. Kiekvienose Šv. Mišiose melsimės už parapijos šeimas ir sutuoktiniai galės atnaujinti Santuokos pažadus.

·       Renkamos aukos Kunigų seminarijai paremti.

·       Jaunimo rengimas Sutvirtinimo sakramentui pamokėlės  prasidėjo. Susitikimai vyksta kiekvieną antradienį (sekantis rugsėjo 29 dieną)  17.00 val. bažnyčios konferencijų salėje. Registracija susitikimo metu.

·       Spalio 1 dieną 19.00 val. startuoja Suaugusiųjų sielovados Alfa programa.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini:

09.29 (F) – Šv. Mykolas, Rapolas ir Gabrielius, arkangelai.

09.15  (M) – Šv. Jeronimas, kunigas, Bažnyčios mokytojas.

10.01 (M) – Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresė, mergelė, Bažnyčios mokytoja.