EVANGELIJA PAGAL LUKĄ  6, 17. 20-26.

Tuomet, pakėlęs akis į savo mokinius, Jėzus prabilo:

„Palaiminti jūs, vargdieniai, nes jūsų yra Dievo karalystė.

Palaiminti, kurie dabar alkstate, nes būsite pasotinti.

Palaiminti, kurie dabar verkiate, nes juoksitės.

Palaiminti esate, kai žmonės jūsų nekenčia, atstumia, niekina ir atmeta kaip blogą jūsų vardą dėl Žmogaus Sūnaus.  Džiaukitės tą dieną ir linksminkitės, nes jūsų laukia gausus atlygis danguje. Juk lygiai taip kadaise jų protėviai darė pranašams“.

„Bet vargas jums, turtuoliai,

nes jūs jau atsiėmėte savo paguodą.

Vargas jums, kurie dabar sotūs, nes būsite alkani.

Vargas jums, kurie dabar juokiatės,

nes jūs liūdėsite ir verksite.

Vargas jums, kai visi žmonės jus giria,

nes ir jų protėviai lygiai taip gyrė netikrus pranašus“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Evangelijoje skaitome, kad vargas tiems, kurie turtingi, sotūs, besijuokiantys. Tai vėlgi nereiškia, kad šias savybes turintys asmenys yra automatiškai pasmerkti nematyti dangaus karalystės. Čia kalbama apie trumparegiškumą. Dvasinį trumparegiškumą. Jei aš, visko apsčiai turėdamas, esu aklas tam, kuris stokoja, tai kupranugariui lengviau bus išlįsti per adatos ausį, nei man patekti į Dievo karalystę.

Čia svarbiausias yra vidinis nusistatymas, širdies nuostata. Jei aš sąžinigai uždirbu daug pinigų ir juos panaudoju, kad turėčiau kuo prasmingesnį gyvenimą, tai nesu blogas. Bet kaip ir skaitėme aukščiau, jei užkietinu savo širdį ir gyvenimą pašvenčiu turto kaupinui ir mėgavimusi juo, tai savo užmokestį jau atsiėmiau.

Taigi, palaiminti yra visi, kurie atviri palaiminimui. Ir nesvarbu, ar tai po konteinerį besirausiantis vargšas ar besijuokiantis pilna burna, dėl gyvenimo grožio, privačios įmonės sąvininkas. Jei širdis palaiminimui atvira, tai jis ir yra joje.                                             Bernardinai.lt

·       Vasario 21 dieną, ketvirtadienį, mūsų bažnyčioje 15.00 val. senjorų susitikimas prie arbatos.

·       Vasario 22 dieną , penktadienį, mūsų bažnyčioje 12.00 val. Šv. Mišios  prašant Šv. Jono Pauliaus II užtarimo.

·       Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

• Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

02.21 (m) Šv. Petras Daminjonas, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.

02.22 (F) ŠV. PETRO, APAŠTALO, SOSTAS.

02.23 (M) Šv. Polikarpas, vyskupas, kankinys