EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 21,25-28. 34-36.

„Bus ženklų saulėje, mėnulyje ir žvaigždėse, o žemėje tautos blaškysis, gąsdinamos baisaus audringos jūros šniokštimo.  Žmonės džius iš baimės, laukdami to, kas turės ištikti pasaulį, nes dangaus galybės bus sukrėstos.  Tuomet žmonės išvys Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyje su didžia galybe ir garbe.  Kai visa tai prasidės, atsitieskite ir pakelkite galvas, nes jūsų išvadavimas arti“.

Saugokitės, kad jūsų širdis nebūtų apsunkusi nuo svaigalų, girtybės ir kasdienių rūpesčių, kad toji diena neužkluptų jūsų netikėtai.  It žabangai ji užgrius visus žemės gyventojus.  Todėl visą laiką budėkite ir melskitės, kad pajėgtumėte išvengti visų būsimųjų nelaimių ir atsilaikyti Žmogaus Sūnaus akivaizdoje“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Evangelistas Lukas ragina budėti, suvokdamas Dangaus Karalystės priartėjimą ne laiko, bet ontologine, būties prasme. Ir mums, kaip ir Luko bendruomenei, kyla klausimas, kas bus su mumis? Čia ir dabar, kas bus su mūsų gyvenimu, kai regimi mūsų pasaulio pabaigos simptomai?

Advento laikotarpis kviečia įsižiūrėti ir atpažinti šiuos ženklus. Jau dabar kiekvienas širdies atsigręžimas, atsivertimas, kuris pajungia mus Šventosios Dvasios veikimui ir vis labiau išlaisvina iš bet kokios priklausomybės, iš vergovės nuodėmei yra žmogaus Sūnaus apsireiškimas mumyse. Ir jau regime Jo garbę bei šlovę savo širdies debesyse. Taip prisidedame prie savo pačių ir pasaulio istorijos galutinio atbaigimo – tikėjimu Jėzaus kančia, mirtimi ir prisikėlimu. Šis galutinio išsipildymo paveikslas jau dabar reiškiasi kiekvieno mūsų gyvenime per Šv. Mišių Auką. Budėti tuomet reiškia dalyvauti joje, būti to liudininkais.

Laikų pabaigoje pasigirs balsas: „Kiek kartų tai padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų mano brolių, Man padarėte“ (Mt 25, 40). Tačiau ne tolimas Dievas, bet Žmogaus Sūnus bus mūsų gyvenimų teisėjas. Būtent todėl mes tikime ir laukiame, kad paskutinis Žodis bus ne pasmerkimo, bet atleidimo, malonės Žodis. Laisvės iš nuodėmės ir galutinio išsipildymo Žodis, Amžino Gyvenimo Žodis, tapsiantis visko nauja pradžia.

Prašykime Dievo malonės turėti tokį viltingą nusistatymą ir pastabų žvilgsnį, gebantį regėti paskutiniuosius laikus ir būti juose ne pasyviais stebėtojais, bet aktyviais bendradarbiais.                              Kun. Vitas Kaknevičius

·       Šiuo sekmadienių prasideda Advento liturginis laikas, kurio metu susilaikome nuo triukšmingu pasilinksminimų. Taip pat prasideda Carito organizuojama žvakelių platinimo akcija „Gerumas mus vienija“ ir aukų rinkimas Carito valgyklai.

·       Grudžio 6 dieną, ketvirtadienį 15 val. kviečiame į senjorų susitikimą.

·       Gruodžio 4 dieną, antradienį 18 val. Šv Mišių metu meldžiame Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 5 dieną,trečiadienį 18 val. Šv Mišių metu meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 7 dieną, penktadienį visos dienos adoracija. Vakarinių Šv. Mišių metu meldžiamės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti. Surinkta 8300 eu , liko surinkti dar 34000 eu.

• Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

12.03 (M)  Šv. Pranciškus Kseveras, kunigas.

12.04 (M) Šv. Jonas Damaskietis, kunigas, Bažnyčios mokytojas.

12.06 (M) Šv. Mikalojus, vyskupas.

12.07 (M) Šv. Ambraziejus, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.

12.08 (S) ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS NEKALTASIS PRASIDĖJIMAS.