EVANGELIJA PAGAL MATĄ  11, 25-30.

Anuo metu Jėzus bylojo:

„Aš šlovinu tave, Tėve, dangaus ir žemės Viešpatie, kad paslėpei tai nuo išmintingųjų ir gudriųjų, o apreiškei mažutėliams.

Taip, Tėve, nes tau taip patiko. Viskas man yra mano Tėvo atiduota;

ir niekas nepažįsta Sūnaus, tik Tėvas, nei Tėvo niekas nepažįsta, tik Sūnus

ir kam Sūnus panorės apreikšti.

Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu!

Imkite ant savo pečių mano jungą ir mokykitės iš manęs, nes aš romus ir nuolankios širdies, ir jūs rasite savo sieloms atgaivą.

Mano jungas švelnus, mano našta lengva“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

.. Ar nenuostabu, kad Jis nori mus išlaisvinti iš visų naštų bei visko, kas mus nuo Jo skiria? Jėzus mums yra labai švelnus ir mielas. Jam patinka mus apkabinti ir priglausti prie savęs, kad jaustumės saugūs, pasakodami visa, kas guli ant širdies. Jis trokšta nuimti nuo mūsų pečių bet kokią naštą, kuri mus slegia. Nori įtikinti mus, kad visuomet yra su mumis, pasirengęs išklausyti ir atsiliepti. „Aš esu su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos“ (Mt.28,20).

Kodėl Jėzaus jungas švelnus ir našta lengva? Mes patys užsikrauname sau naštas, manydami, jog turime nusipelnyti Jėzaus meilę. Jo jungas yra švelnus dėl to, kad Jis pirmas atsinešė jį prie kryžiaus. Jo našta yra lengva, nes Jis palengvino mūsų naštą, atiduodamas už mus savo gyvybę. Dabar Jis kviečia mus atiduoti visus sunkumus bei rūpesčius į Jo mylinčias rankas.                                     Bernardinai.lt

SKELBIMAI.

·       Liepos 6 dieną, pirmadienį

·       Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Šv. Mišios vyks 9.00 ir 18.00 val.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

·       Šio mėnesio Šv. Tėvo intencija melstis, kad šių laikų šeimas lydėtų meilė, pagarba ir patarimas.

·       Liepos 1-12 d. Žemaičių Kalvarijoje atlaidai.

·       Liepos 5-12 d. Marijampolėje pal. Jurgio Matulaičio atlaidai.

Bažnyčia mini:

07.06  (m) – Šv. Marija Goreti, mergelė, kankinė.

07.11 (F) – Šv. Benediktas, abatas , Europos globėjas.