Vasario 23 dieną, 11.30 val. mūsų bažnyčioje, konferencijų salėje paskaita „ Ezoterika, astrologija, krikščionybė“, paskaitą skaito Rugilė Daujotaitė.

·       Vasario 25 d. primename jog baigęsi eilinis liturginis laikas,  prasideda Gavėnia. Gavėnios laikotarpis skirtas pasirengti Velykoms. Kryžiaus kelias einamas penktadieniais 17.00 val., Graudūs verksmai giedami sekmadieniais 7.30 val.

·       Vasario 26 d. trečiadienį - Pelenų diena. Šv. Mišios aukojamos: 8.00, 10.00 ir 18.00 val..

·       Vasario 28 dieną, penktadienį, po vakarinių Šv. Mišių, Kryžiaus piligriminis  kelias aplink parapiją (4 km), meldžiamės už parapijiečių intencijas.

·       Vasario 29 d. šeštadienį 11.00 val. mūsų bažnyčioje savaitgalio rekolekcijos „Šv. Dvasia „ , po vakaro Šv. Mišių užtarimo malda.

·       Kovo 1 dieną, sekmadienį 11.30 val. konferencijų salėje susitikimas prie kavos puodelio su Carito savanorėmis.