Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Spalio 28 d., penktadienį, Gerojo Ganytojo bažnyčioje tarnaus kunigas misionierius egzorcistas iš JIM BLOUNT (JAV)

Švč. M. MARIJOS Nekalčiausios Širdies Meilės Liepsnos 10-čio proga į Lietuvą 2022 m. spalio 28 d. atvyksta TĖVAS JIM BLOUNT (JAV), tarptautiniu mastu žinomas DIEVO MOTINOS TREJYBĖS draugijos (SOLT) kunigas misionierus, egzortistas, apdovanotas ŠVENTOSIOS DVASIOS Dovanomis, tarptautiniu mastu žinomas Meilės Liepsnos apaštalas.

Jo mokyme kalbama apie gilų santykį su kiekvienu ŠVENČIAUSIOS TREJYBĖS Asmeniu, gilią meilę Eucharistijai; Meilę – santykį, atsidavimą JĖZUI ir MARIJAI. Šimtai tūkstančių seka jo mokymus per socialinę žiniasklaidą. Ypač vertas dėmesio jo nuolankios, nenuilstančios pastangos tarnauti žmonėms. Jo kalbos padeda didinti supratimą apie intensyvų dvasinį mūšį mūsų dabartiniame pasaulyje, kur blogis kariauja prieš šventumą, dvasines vertybes. Jis savo tarnystės metu patyrė mistinį buvimą su JĖZUMI. Kokia galinga yra vienybės malda kovoje su šėtonu. Jo misijas lydi gausūs atsivertimai, išgydymai, stebuklai.

Tėvo Jim Blount mokymai, vidinio gydymo pamaldos vyks spalio 28 dieną (penktadienį) Kaune, Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje (V. Krėvės pr. 95 A / Dainavos gyv. rajone, prie Saulėtekio).

PROGRAMA

10 val. prasideda valandos Adoracija
11 val. konferencijos pradžia
12 val. VIEŠPATIES Angelo malda ir N. Š. M. L. vainikėlis, konferencijos tęsinys
13.30 val. pietų pertrauka
15 val. Gailestingumo vainikėlis
15.30 val. Tėvo Jim Blount vedamos vidinio gydymo pamaldos
18 val. Šv. Mišios su Tėvo Jim Blount homilija; pabaigoje Paaukojimas, Palaiminimai

Priimkime DIEVO Meilės palaiminimą, gydymą.

Kun. Vitas Kaknevičius

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas