ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

SKELBIMAI

·       Kovo 30 ir 31 dienomis, mūsų bažnyčioje vyks Gavėnios rekolekcijos. Rekolekcijos prasideda kovo 30 dieną 17.00 val. Susitaikinimo pamaldomis. Rekolekcijas ves Kauno Kunigų seminarijos rektorius kun. teol. dr. Ramūnas Norkus.

·  Gavėnios liturginio laikotarpio metu mūsų bažnyčioje Kryžiaus kelias einamas kiekvieną penktadienį 17.30 val.

·    Graudūs verksmai mūsų bažnyčioje giedami sekmadieniais 7.30 val.

·  Kviečiame Gavėnios išpažintį atlikti  iki Verbų sekmadienio, neatidėliojant paskutinėms savaitėms.

·    Kviečiame paremti Caritą įsigyjant Velykines žvakutes.

·    Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.