Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

SKELBIMAI

 

·       Tėvelių, kurių vaikai rengsis  Sutvirtinimo sakramentui, susirinkimas vyks  rugsėjo 28 dieną  18.30 val.

·       Tėvelių, kurių vaikai rengiasi Pirmai Komunijai, pirmas Suaugusiųjų sielovados susitikimas spalio 3 dieną 18.30 val.

  • 2017.09.24 Keliautojų ir Vairuotojų diena.Melsimės už žuvusius ir nukentėjusius eismo nelaimėse, bus šventinami automobiliai.
  • Renkamos aukos Kauno kunigų seminarijos išlaikymui. Šiuo metu yra surinkta 1616 eurų. Iki nustatytos sumos, kurią parapija turi pristatyti, dar reikia surinkti 3400 eurų. Seminarijos vadovybė ir klierikai dėjoja Jums už aukas ir nuolat meldžiasi už Jus.
  • Spalio mėnuo skirtas Rožinio maldai. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje, viešoje koplyčioje ar šeimoje pamaldžiai sukalba Rožinio dalį. Mūsų bažnyčioje Rožinis bendruomeniškai bus kalbamas šiokiadieniais 17.30, o sekmadieniais – prieš 8 val. Šv. Mišias.
  • Ateinantis sekmadienis – pirmasis mėnesio sekmadienis. Po 10.30 Šv. Mišių vyks eucharistinė procesija.
  • Rugsėjo 30 dieną po 18.00 val. vakaro Šv. Mišių parapijos šventoriuje bus laiminami gyvūnai.

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas