ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

SKELBIMAI

• Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  • 2018.06.12 antradienį po vakarinių Šv. Mišių konferencijų salėje žiūrėsime filmą apie popiežių Pranciškų.
  • Primename, kad velykinės išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
  • 2018.06.14 ketvirtadienį – Gedulo ir Vilties diena. Šv. Mišių metu melsimės už Tėvynę ir žuvusius dėl jos laisvės.
  • Birželio 14 – 17 dienomis Kaišiadoryse pirmą kartą vyks Palaimintojo Teofilio Matulionio atlaidai. Kviečiame dalyvauti.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai.