SKELBIMAI

• Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyksta 17.30 val., sekmadieniais – po Sumos Šv. Mišių.
  • Šią savaitę, rengdamiesi Sekminėms, prieš vakarines Šv. Mišias meldžiamės Devyndienį į Šv. Dvasią.
  • Šiandien Šv. Dvasios Atsiuntimo iškilmė (Sekminės). Prieš Sumą vyks Sekminių procesija.
  • Kitą sekmadienį Švč. Trejybės iškilmės.
  • 2018.05.28 18.40 val. Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje vyks koncertas skirtas Bažnyčios 20-mečio paminėjimui.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti    žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“,

Bažnyčia mini šventuosius:

05.21 (m) Šv. Kristoforas Magaljanesas ir Jo draugai kankiniai.

05.22 (m) šv. Rita Kašietė, vienuolė.

05.24 (F) MŪSŲ VIEŠPATS JĖZUS KRISTUS, AUKŠČIAUSIASIS KUNIGAS

05.25 (m) Šv. Marija Magdalena, mergelė arba Šv. Beda Garbingasis , bažnyčios mokytojas.

05.26 (M) Šv. Pylipas Neris , kunigas.