ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-jų metinių minėjimas

2015 m. kovo 8 d. parapijos salėje buvo minima Kovo 11-oji - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 -sios metinės. Susirinkusiems sveikinamąjį žodį tarė parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, Dainavos seniūnijos seniūnas A. Malinauskas ir asociacijos "Kovo 11-osios gatvės bendrija" pirmininkas R. Kaminskas. Meninę programą atliko ansamblis "Sūduva" vadovaujamas Teresės Varnagirienės. Jos metu buvo atliekamos tautinės, patriotinės dainos, sakomos eilės. Renginio pabaigoje proga klebonui buvo įteiktas šiai proga paruoštas medalis.