ŠVENTOJO TĖVO intencija rugpjūtį – už smulkiuosius ir vidutinius verslininkus, kad rastų reikiamų priemonių tęsti veiklai ir tarnauti savo bendruomenėms. ARKIVYSKUPIJOS – kad vasara taptų ir atgaivos laiku naujai liudyti Kristų.

Kauno Mechanikos mokyklos Gavėnios rekolekcijos

2014 m. balandžio 11 d. Kauno mechanikos mokyklos mokytojų ir darbuotojų bendruomenei parapijos bažnyčioje buvo pravedamos Gavėnios rekolekcijos - dvasinis pasiruošimas Šv. Velykų šventei. Rekolekcijas vedė ir šv. Mišioms  vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, išpažinčių klausė altarista kun. Bronius Gimžauskas. Po renginio parapijos klebonas padėkojo mokyklos direktoriui ir administracijai už sudarytą galimybę mokyklos bendruomenei dalyvauti rekolekcijose ir taip paruošti savo širdis šv. Velykų šventei.