ŠVENTOJO TĖVO intencija rugpjūtį – už smulkiuosius ir vidutinius verslininkus, kad rastų reikiamų priemonių tęsti veiklai ir tarnauti savo bendruomenėms. ARKIVYSKUPIJOS – kad vasara taptų ir atgaivos laiku naujai liudyti Kristų.

A. Stulginskio mokyklos Gavėnios rekolekcijos

2014 m. balandžio 4 d. Kauno A. Stulginskio mokyklos - daugiafunkcinio centro bendruomenei parapijos bažnyčioje buvo pravedamos Gavėnios rekolekcijos - dvasinis pasiruošimas Šv. Velykų šventei. Rekolekcijas vedė ir šv. Mišioms  vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, išpažinčių klausė vikaras kun. Ričardas Birbilas. Šv. Mišių metu giedojo moksleivių choras, patarnavo būrelis ministrantų. Po renginio parapijos klebonas padėkojo daugiafunkcinio centro direktoriui ir administracijai už sudarytą galimybę moksleiviams dalyvauti rekolekcijose ir taip pasiruošti Šv. Velykų šventei.