ŠVENTOJO TĖVO intencija rugsėjį – kad visų pasaulio šalių įstatymais būtų panaikinta mirties bausmė. ARKIVYSKUPIJOS – kad Šilinės atnaujintų tikėjimo entuziazmą, o nauji mokslo metai atvertų besimokančiųjų širdis per Kūrinijos slėpinius pažinti Kūrėją.

SEMINARAI Kauno arkivyskupijos parapijų bendradarbiams (2022 m. spalis, reikalinga registracija)

Kauno arkivyskupijos kurija kviečia parapijų bendradarbius į seminarus-susitikimus.

Susitikimai rengiami referentams, zakristijonams, skaitovams, parapijų maldos grupių vadovams, bažnyčių valytojams, dekoruotojams, floristams. Į juos taip pat kviečiami ir institucijų sielovados bendradarbiai.

Seminarus ves dr. Justė Milušauskienė, tėvas Aldonas Gudaitis, sesuo Dovyda Jaugelytė, kunigas Artūras Kazlauskas.

Susitikimai vyks Kaune, Papilio g. 3, Jono Krikštytojo pastoracijos centre.

Išsami informacija ir registracija: kaunoarkivyskupija.lt

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –