EVANGELIJA PAGAL MATĄ 1, 18-24.

Jėzaus Kristaus gimimas buvo toksai. Jo motina Marija buvo susižadėjusi su Juozapu; dar nepradėjus jiems kartu gyventi, Šventosios Dvasios veikimu ji tapo nėščia. 19 Jos vyras Juozapas, būdamas teisus ir nenorėdamas daryti jai nešlovės, sumanė tylomis ją atleisti. 20 Kai jis nusprendė taip padaryti, per sapną pasirodė jam Viešpaties angelas ir tarė: „Juozapai, Dovydo sūnau, nebijok parsivesti į namus savo žmonos Marijos, nes jos vaisius yra iš Šventosios Dvasios. 21 Ji pagimdys sūnų, kuriam tu duosi Jėzaus vardą, nes jis išgelbės savo tautą iš nuodėmių“. 22 Visa tai įvyko, kad išsipildytų Viešpaties žodžiai, pasakyti per pranašą:

23 Štai mergelė nešios įsčiose ir pagimdys sūnų,

ir jis vadinsis Emanuelis,

o tai reiškia: „Dievas su mumis“. 24 Atsikėlęs Juozapas padarė taip, kaip Viešpaties angelo buvo įsakyta, ir parsivedė žmoną pas save.

MINTYS PAMĄSTYMUI

....Be Dievo Dvasios pagalbos mums bus sunku suvokti ir savo gyvenimo tikslą bei paskirtį. Tačiau kai leidžiame Dvasiai mums apreikšti Šventojo Rašto tiesą, pradedame aiškiau suvokti Evangeliją ir asmeninį, kiekvienam mūsų Dievo skirtą pašaukimą.

Ar tikime, kad Šventoji Dvasia nori mums kalbėti apie tai, kas yra Jėzus, ir apie gyvenimą, kurį patirsime vienybėje su Juo? Tad dabar, likus kelioms dienoms iki Kalėdų, stenkimės įsiklausyti į Šventosios Dvasios balsą, bandykime pajusti Jos veikimą mūsų širdyse.

Šventoji Dvasia, aš tikiu, kad Tu trokšti man kalbėti. Padėk man įsiklausyti į Tave Šventajame Rašte. Mokyk mane savo kelių. Vesk mane į Jėzaus dovanotą gyvenimą.                                                 Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Šiandien IV ADVENTO SEKMADIENIS .

·       Gruodžio 24 dieną,  tikintieji laikosi pasninko.

·       Grudžio 24 dieną – Kūčios. Šv. Mišios: 8.00 ir 21.00 val.

Piemenėlių Šv. Mišios
Grudžio 25 dieną - Šv. Kalėdos.  Šv. Mišios: 8.00, 9.00, 10.30, 12.00 val.
Grudžio 26 dieną II Šv. Kalėdų diena. Šv. Mišios 8.00, 9.00, 10.30 val.

·       Kalėdaičių mūsų bažnyčioje galima įsigyti kiekvieną dieną  vestibiulyje.

·       Gruodžio 22-23 dienomis Šv. Antano Paduviečio Didžiųjų relikvijų viešnagė Kauno arkikatedroje bazilikoje.

·       Advento metu mūsų bažnyčioje vyksta akcija Gerumas mus vienija, kurios metu Caritietės platina žvakutes, o už surinktas aukas remia stokojančius. Taip pat renkamos aukos Carito valgyklai Partizanų gatvėje.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini šventuosius:

12.23 (M) Šv. Jonas Kentietis, kunigas.

12.25 (S) KRISTAUS GIMIMAS

12.26 (F) Šv. Steponas, pirmasis kankinys.

12.27 (F) Šv. Jonas, apaštalas, evangelistas.

12.28 (F) ŠV. NEKALTIEJI VAIKELIAI, KANKINIAI.