EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 19, 1-10.

Atvykęs į Jerichą, Jėzus ėjo per miestą. 2 Ten buvo žmogus, vardu Zachiejus, muitininkų viršininkas ir turtuolis. 3 Jis troško pamatyti Jėzų, koks jis esąs, bet negalėjo per minią, nes pats buvo žemo ūgio. 4 Zachiejus užbėgo priekin ir įlipo į šilkmedį, kad galėtų jį pamatyti, nes jis turėjo tenai praeiti. 5 Atėjęs į tą vietą ir pažvelgęs aukštyn, Jėzus tarė: „Zachiejau, greit lipk žemyn! Man reikia šiandien apsilankyti tavo namuose“. 6 Šis skubiai nulipo ir su džiaugsmu priėmė jį. 7 Tai matydami, visi murmėjo: „Pas nusidėjėlį nuėjo į svečius!“ 8 O Zachiejus atsistojęs prabilo į Viešpatį: „Štai, Viešpatie, pusę savo turto atiduodu vargšams ir, jei ką nors nuskriaudžiau, grąžinsiu keturgubai“. 9 Jėzus tarė: „Į šiuos namus šiandien atėjo išganymas, nes ir jis yra Abraomo palikuonis. 10 Žmogaus Sūnus atėjo ieškoti ir gelbėti, kas buvo pražuvę“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Nepaisant mūsų klaidų, ydų ir polinkio taikyti dvigubą matą, Jėzus visada mūsų ieško, visada mus kviečia, kaip kad kvietė Zachiejų. Jėzus mus myli tokius, kokie esame. Negana to, Jis mus taip stipriai myli, kad nori, jog taptume tokie, kokie būti esame sukurti.

Šiandien melsdamasis prašyk Viešpaties parodyti tau paprastą būdą tapti tokiu žmogumi, kokiu Dievo tau skirta būti. Galbūt tai reiškia būti rūpestingesniam ar dosnesniam, galbūt labiau mylėti savo šeimą ar būt maldingesniam. Jėzus padėjo Zachiejui, Jis pasirengęs padėti ir mums.

Viešpatie, pripildyk mane meilės išmokyk žvelgti į aplinkinius žmones taip, kaip Tu žvelgi į mane.                                    Bernardinai lt.

SKELBIMAI.

·       Primename, kad Vėlinių aštuondienio metu galime laimėti visuotinius atlaidus mirusiems maldingai aplankant kapus. Sąlygos gauti atlaidus: nebūti prisirišusiam prie nuodėmės arba atlikti išpažintį, priimti Šv. Komuniją ir pasimelsti popiežiaus intencija.

·       Lapkričio 5 dieną, antradienį, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės prašydami Šv. Antano užtarimo.

·       Lapkričio 6 dieną, trečiadienį, vakarinių Šv. Mišių metu, sergantiems teiksime Ligonių sakramentą.

·       Lapkričio 10-17 dienomis Vilniaus Aušros Vartų  Šventovėje  Švč.  Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos  atlaidai.

·       Lapkričio 13 dieną, trečiadienį 19.00 val. renkasi suaugusiųjų sielovados grupė „Alfa“ (tema „Kaip įmanoma tikėti?“ ).

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

11.04 (M) Šv. Karolis Boromiejus, vyskupas.

11.09 (F) Laterano Bazilikos pašventinimas.