SKELBIMAI

·       Šiandien švenčiame Devintines. Mūsų bažnyčioje Šv. Jono Krikštytojo atlaidai.Taip pat Kauno Arkikatedros bazilikoje po 12 val. Šv. Mišių  kviečiame į procesiją po Santakos parką.

·       Pirmadienį, birželio 24 d. Kauno Arkikatedroje bazilikoje 11.00 val. Šv. Mišios  Šv. Jono Krikštytojo garbei. Vyskupai kviečia dalyvauti kunigus ir tikinčiuosius.

·        Ministrantų stovykla: 2019 m. LIEPOS 2–5 dieną (dalyvių amžius nuo 13 iki 20 metų);  2019 m. LIEPOS 9–12 dieną (dalyvių amžius nuo 6 iki 12 metų)
Registruotis el.paštu iki birželio 25 d. (
kn.stovyklos@gmail.com).

·       Primename , kad katalikams Velykiniai išpažinčiai nustatytas laikas Lietuvoje iki birželio 29 d.

·       Birželio mėnesį, šiokiadieniais pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei mūsų bažnyčioje 18.30 val.