SKELBIMAI

·     Šiandien mūsų bažnyčioje Gerojo Ganytojo atlaidai. Taip pat 12.00 val. Šv. Mišių metu bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.             Po Šv. Mišių konferencijų salėje koncertuos ansamblis „Sūduva“.

·     Šiandien Meldžiamės už kunigus ir naujus pašaukimus.

·  Gegužinės pamaldos Švč. Mergelės Marijos garbiai mūsų bažnyčioje šiokiadieniais 17.30 val.. Kviečiame dalyvauti.

·   Gegužės 17 dieną, Penktadienį 18.40 val. parapijos Rožinio piligrimystė ( atstumas 4 km). Kviečiame jungtis visus.

·     Gegužės 15 d. Kauno kunigų seminarija (A. Jakšto g. 1) kviečia į atvirų durų vakarą. Pradžia 17.30 val

·     Kviečiame į susitikimą tarptautinės Šeimos dienos proga!
Gegužės 16 d. 18 val. Papilio g. 5, tema „Įkvėpianti tėvystė: kaip palydėti vaiką į jo pašaukimą?“ kalbės doc. dr. Nijolė Liobikienė, savo patirtimi dalysis penkių vaikų tėvai Rasa ir Vitalis Lizdeniai bei kunigas Gabrielius Satkauskas. Jūs turėsite galimybę užduoti klausimus, diskutuoti ir pasivaišinti kava.