EVANGELIJA PAGAL JONĄ 20, 19-31.

Tos pirmosios savaitės dienos vakare, durims, kur buvo susirinkę mokiniai, dėl žydų baimės esant užrakintoms, atėjo Jėzus, atsistojo viduryje ir tarė: „Ramybė jums!“

Tai pasakęs, jis parodė jiems rankas ir šoną. Mokiniai nudžiugo, išvydę Viešpatį.  O Jėzus vėl tarė:

„Ramybė jums! Kaip mane siuntė Tėvas, taip ir aš jus siunčiu“.

Tai pasakęs, jis kvėpė į juos ir tarė:

„Imkite Šventąją Dvasią.  Kam atleisite nuodėmes, tiems jos bus atleistos, o kam sulaikysite, – sulaikytos“.

Vieno iš dvylikos – Tomo, vadinamo Dvyniu, – nebuvo su jais, kai Jėzus buvo atėjęs.  Taigi kiti mokiniai jam kalbėjo: „Mes matėme Viešpatį!“ O jis jiems pasakė: „Jeigu aš nepamatysiu jo rankose vinių dūrio ir neįleisiu piršto į vinių vietą, ir jeigu ranka nepaliesiu jo šono – netikėsiu“.

Po aštuonių dienų jo mokiniai vėl buvo kambaryje, ir Tomas su jais. Jėzus atėjo, durims esant užrakintoms, atsistojo viduryje ir prabilo: „Ramybė jums!“  Paskui kreipėsi į Tomą: „Įleisk čia pirštą ir apžiūrėk mano rankas. Pakelk ranką ir paliesk mano šoną; jau nebebūk netikintis – būk tikintis“.  Tomas sušuko: „Mano Viešpats ir mano Dievas“!  Jėzus jam ir sako:

„Tu įtikėjai, nes pamatei. Palaiminti, kurie tiki nematę!“

Savo mokinių akivaizdoje Jėzus padarė dar daugel kitų ženklų, kurie nesurašyti šitoje knygoje.  O šitie yra surašyti, kad tikėtumėte, jog Jėzus yra Mesijas, Dievo Sūnus, ir tikėdami turėtumėte gyvenimą per jo vardą.

·       Šiandien Dievo Gailestingumo Sekmadienis.

·       Nuo gegužės mėnesio prasideda Gegužinės pamaldos Švč. Mergelės Marijos garbiai. (kas dieną prieš vakaro Šv. Mišias).

·       Gegužės 1 diena, pirmas mėn. trečiadienis. Mūsų bažnyčioje 18.00 val. Šv. Mišių metu melsimės už  Ligonius.

·       Gegužės 3 diena, pirmas mėn. penktadienis. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės į Jėzaus Švenčiausiąją Širdį.

·       Gegužės 4 diena, pirmas mėn. šeštadienis. Vakarinėse Šv. Mišių metu melsimės prašydami Švč. Mergelės užtarimo.

·       Gegužės 5 dieną švęsime Motinos dieną.

·       Gegužės 12 dieną mūsų bažnyčioje Gerojo Ganytojo atlaidai. Taip pat 12.00 val. Šv. Mišių metu bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.

·       Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

04.29 (F) Šv. Kotryna Sienietė, Mergelė, Bažnyčios mokytoja.

04.30 (M) Šv.  Pijus, popiežius.

05.01 (M) Šv. Juozapas Darbininkas.

05.02 (M) Šv. Atanazas, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.

05.03 (M) ŠV. PILYPAS IR JOKŪBAS APAŠTALAI.