• Šiandien – Motinos diena. Visų Šv. Mišių metu melsimės už gyvas ir mirusias motinas, laiminsime pamaldose dalyvaujančias. Mūsų bažnyčioje 17.30 val. bus giedamas Rožinis už mirusias motinas, o 18.00 val. bus aukojamos iškilmingos gedulingos Šv. Mišios.
  • Šiandien -  po Sumos vyks eucharistinė procesija.
  • 2018-tais metas švenčiame Kauno Gerojo Ganytojo parapijos 20-metį. Parapija – visų namai, kuriuose Dangiškojo Tėvo veidas tampa pažįstamas. Visi esame parapijos nariai. Melskime už savo parapiją, šeimas, jaunimą, katechetus, senjorus, kunigus, darbuotojus. Nepamirškime vieni kitiems dėkoti. Savo parapijai visi esate svarbūs ir  visi esate jos dalimi!
  • Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei. Gegužinės pasmaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks 17.30 val., o  sekmadieniais – po 10.30 val. Sumos šv. Mišių.
  • Antradienį 2018.05.15  12.00 val. bus aukojamos Šv. Mišios ir vyks Kauno Carito susirinkimas.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti    žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.

Bažnyčia mini šventuosius:

05.12 (M) Šv. Nerijus ir Achilas,  kankiniai. Šv. Pankratas kankinys.

05.13 (S) VIEŠPATIES ŽENGIMAS Į DANGŲ (ŠEŠTINĖS)

Minint Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo 300  metų ir Lietuvos Nepriklausomybės 100  metų jubiliejus,  esame kviečiami melstis už pašauktuosius į kunigystę bei pašvęstąjį gyvenimą, kad drąsiai ir dosniai atsilieptų.