• Gavėnios metu vengiama triukšmingų pasilinksminimų, penktadieniais laikomasi pasninko.Gavėnios penktadieniais 17.30  apmąstomas Kryžiaus kelias, o sekmadieniais 7.30 – giedami Graudūs verksmai.
  • Raginame neatidėlioti Velykinės išpažinties. Išpažintys klausomos šiokiadieniais prieš ir per Šv. Mišias, šeštadieniais – nuo 17.00 val..
  • Šiandien mūsų parapijoje Gavėnios rekolekcijos ir Atsinaujinimo diena „ Sveika Marija Malonės Pilnoji...“. Šv. Mišios aukojamos sekmadienio tvarka. Nuo 14.00 val. prasidės Atsinaujinimo dienos programa: konferencija kunigas Vincentas Tamošauskas kapucinas, adoracija, šlovinimas, užtarimo malda ir agapė. Labai laukiame Jūsų.
  • Rytoj 19 d. minėsime šv. Juozapo, Švč. M. Marijos Sužadėtinio, liturginę iškilmę. Šv. Mišios šiokiadienio tvarka.
  • Kovo 22  dieną melsimės, prašydami šv. Jono Pauliaus II užtarimo. 11.30  visi kartu kalbėsime Rožinį, 12 val. iškilmingas Šv. Mišias aukos į  Gavėnios susikaupimo dieną mūsų parapijoje susirinkę Kauno miesto parapijų kunigai. Rožinį ir Šv. Mišias tiesiogiai transliuoti numato Marijos radijas.
  • Ateinantis sekmadienis – Kristaus Kančios (Verbų) sekmadienis. Per visas Šv. Mišias bus šventinamos verbos, o prieš Sumą – verbų procesija. Tradiciškai Verbų sekmadienį minime Jaunimo dieną. Mūsų parapijos jaunimas Gavėnios susikaupimo valandai rinksis kovo 26 d. 19.00 val.
  • Didžiosios Savaitės pamaldų tvarka: Didįjį Ketvirtadienį ir Penktadienį pamaldos 18.00 val, Didįjį Šeštadienį Velyknakčio liturgija – 20.00 val.. Pirmąją Velykų dieną Šv. Mišios – 8.00; 10.30 ir 12.00 val.
  • Bažnyčios vestibiulyje parapijos Carito narės platina pašventintas žvakutes. Aukos už šias žvakutes bus skirtos parapijos skurstančioms šeimoms paremti.
  • Dirbantieji 2 procentus Gyventojų pajamų mokesčio kaip ir kasmet gali pervesti parapijai. Iš anksto dėkojame už aukas. Detalesnės informacijos teiraukitės darbo dienomis parapijos raštinėje.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti   naują žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“, žurnalą „Magnificat vaikams“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“. Ypatingai kviečiame įsigyti mūsų parapijiet4s dailininkės Albinos Žiupsnytės knygą, skirta vaikams. Tai puiki velykinė dovana mūsų mažiesiems.

Bažnyčia mini šventuosius:

03.19 (S) ŠV. JUOZAPAS, ŠVČ. M. MARIJOS SUŽADĖTINIS.

03.24 (m) šv. Turibijus Mongovietis, vyskupas.

Minint Trakų Švč. M. Marijos paveikslo karūnavimo 300  metų ir Lietuvos Nepriklausomybės 100 metų jubiliejų, esame kviečiami melstis už Lietuvos valstybės vadovus ir politikus, kad užtikrintų teisingumą visiems, o labiausiai – silpniausiesiems. Geroji Patarėja, melski už mus.